Кошик
9 відгуків
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
+38 050 3358357

Корисні ссилки на закони для оформлення "зеленого тарифу"

Корисні ссилки на закони для оформлення "зеленого тарифу"
Ми зібрали перелік законодавчих постанов та нормативних актів, які будуть корисні при оформленні "зеленого тарифу" для юридичних осіб. Порядок розрахунку "зеленого тарифу" , оформлення ліцензії, отримання членства ОРЕ.

27.11.16

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про регулювання містобудівної діяльності"

встановлює правові та організаційні основи містобудівної діяльності і спрямований на забезпечення сталого розвитку територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій» -

вартість послуг з приєднання розраховується електропередавальною організацією у порядку, передбаченому методикою розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, і обґрунтовується витратами, необхідними для будівництва та/або реконструкції електромереж від місця приєднання електроустановки замовника до місця забезпечення потужності.

ПОСТАНОВА «Про затвердження Порядку фінансування послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж» 

порядок врегульовує питання фінансування послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж за рахунок плати за приєднання, тарифів на передачу електричної енергії та поворотної фінансової допомоги, яка надається замовником.

ПОСТАНОВА «Про затвердження Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж» 

Методика встановлює порядок розрахунку плати за приєднання електроустановок замовників до електричних мереж, збільшення існуючої абонованої приєднаної потужності електроустановок або зміни вимог до надійності електропостачання електроустановок.

СТАВКИ  плати за стандартне приєднання

ПОСТАНОВА  № 1421 «Про затвердження Порядку встановлення, перегляду та припинення дії "зеленого" тарифу на електричну енергію для суб'єктів господарської діяльності та приватних домогосподарств» - 

 

Порядок встановлення, перегляду та припинення дії "зеленого" тарифу на електричну енергію для суб'єктів господарської діяльності та приватних домогосподарств. 

Розрахунок собівартості виробництва електричної енергії на об’єкті електроенергетики з альтернативних джерел енергії

Зміни до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії "зеленого" тарифу для суб'єктів господарської діяльності.

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про електроенергетику"

визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності в електроенергетиці і регулює відносини, пов'язані з виробництвом, передачею, розподілом, постачанням і використанням енергії, забезпеченням енергетичної безпеки України, конкуренцією та захистом прав споживачів і працівників галузі.

 

 

 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ  «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії»

законом запроваджуються механізми стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії.

 

 

Попередні статті