Кошик
7 відгуків
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
+38 050 3358357

Вугіллля VS Сонце

Вугіллля VS Сонце
Вугілля небезпечне не тільки через викиди CO2, але через багато інших: вугільна зола, ртуть, викиди миш'яку та витрати води.

17.10.17

 

 

 

 

 

Наведено кілька причин для покупки електромобіля та встановлення сонячних панелей та підтримки 100% відновлюваної енергії у всіх країнах :

1. Допомагає людству вижити, оскільки поглинений СО2 призводить до окислення океану, який вбиває планктон. Планктон генерує 50-80% кисню, який ми дихаємо, тому без кисню ми помремо :(

2. Допомогає людям думати, оскільки підвищений рівня вуглекислого газу погіршує роботу мозку людини.  Сьогодні в офісах з високим рівнем CO2, як ми будемо робити, якщо не буде вжито жодних заходів, продуктивність мозку людей зменшується.

3. Допомогає людям бути здоровим, оскільки ви більше не генеруєте канцерогенний вихлоп, який щороку вбиває мільйони людей  і призводить до зниження IQ , аутизму, а також хвороби Альцгеймера, рак, серцеві захворювання, астма, Паркінсон, розсіяний склероз, втрата пам'яті, зниження когнітивних показників, як це пояснюється в багатьох дослідженнях. Також, cornellnews пише, що 40% випадків смертей пов'язано із забрудненням. Смог вбиває мільйони. 

4. Рятує життя, оскільки зменшуєте серцеві напади, спричинені шумом дорожнього руху . Електричні машини набагато тихіші.

5. Рятує людствотво від нафтових воєн, які руйнують навколишнє середовище і вбивають населення. Трильйони доларів витрачені на війну в Іраку, могли працювати на всій території США із сонячними та вітроми станціями.

6. Вам більше не доведеться замінювати масло (через те, що немає масла ) або свічки запалювання; більше не потрібно перевіряти рівень викидів СО2; електромобілі мають на 60% менше деталей, тому ви будете витрачати на ремонт значно менше. Двигуни згоряння шумні і лише 15% ефективні; електродвигуни 90% ефективні.

7. Зменшує витрати на тепло та електричну енергію, оскільки електромобілі виробляють в 5 разів менше тепла, ніж машини згоряння на 1 милю, зменшуючи ефект теплового острова в містах ► 

8. Закінчує із проблемою автозаправних станцій, що отруюють водяні свердловини з МТБЕ або іншими сполуками, що призводить до витрачання мільярдів доларів на очищення свердловини 

9. Заощаджує гроші, коли витрачаєте 4-8 разів менше на "паливо" 

 

Попередні статті