Корзина
9 отзывов
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ UNASOLAR
+380503358357
+38 097 971 92 94менеджер Андрій
+38 067 105 74 19менеджер Вікторія
+38 050 335 83 57директор Матвій
Добавить отзыв
Корзина

Фотоелектричні модулі

Для преобразования энергии солнца в электрическую энергию используют солнечные батареи, солнечные панели и модули. Принцип действия солнечных элементов основан на внутреннем фотоэффекте. Наша компания предлагает солнечные панели высокого качества. Мы поможем Вам выбрать и купить фотоэлектрический модуль обеспечивающий потребности вашего дома, дачи или автономной мобильной системы.

Однією з основних тенденцій, яка продовжує заохочувати споживачів використовувати сонячні установки, є значне падіння цін на сонячні фотоелектричні модулі. Протягом 2019 року ми спостерігали зниження ціни на всі основні типи фотоелектричних модулів, причому деякі блоки знизились більш ніж на 10% в ціні з січня 2019 року. Хоча чи продовжуватимуть знижуватися ціни в 2021 році, важко сказати. Навіть якщо виробничі витрати на більш ефективні технології будуть постійно падати, ціни залишатимуться стабільними протягом тривалого часу.

Компанія УНАСОЛАР (UNASOLAR) пропонує якісні сонячні  батареї (панелі) і обладнання провідних світових виробників

Провідні виробники фотомодулів щороку розширюють своє виробництво, щоб задовольнити вимоги світового ринку та сприяти зменшенню витрат на традиційну енергію. Ця тенденція розширення виробництва продовжуватиметься, коли тенденція до попиту на чисту електроенергію набуває все більшого значення, а електростанції з невідновлюваних палив продовжують зменшуватися.

 Останнім часом монокристалічна кремнієва пластина набирає обертів і завойовує світовий сонячний ринок фотоелектричних батарей. Модуль з монопластинкою має вищу ефективність і менше дефектів, ніж полікристалічна пластина. Ми вважаємо, що монотехнологію, яка домінує в наступні роки, повністю витіснить політехнологію в серійному виробництві.

Незабаром після комерційного виробництва клітини PERC (задній контакт із пасивованим випромінювачем) стали стандартом для фотоелементів. Технологія PERC підвищує ефективність клітин до 1% з невеликими змінами у виробництві. 

Наступною еволюцією після PERC, швидше за все, стане технологія TOPCon (пасивований контакт з оксидом тунелю), яка використовує складну схему пасивації та обіцяє ще більше підвищити ефективність. Ця технологія TOPCon, швидше за все, буде поєднана з монопластикою типу n для досягнення максимального приросту ефективності. 

Технологічна зміна пластин та комірок у фотомодулі призведе до вищої вихідної потужності. Модулі з вихідною потужністю понад 400 Вт зможуть значно скоротити витрати на всю систему. 

На рівні модуля найбільш помітною зміною стане двосторонній модуль. Дійсно, двосторонні комірки можуть бути використані в двосторонім модулі з прозорим тильним аркушем. Вони також можуть бути використані в монографічному модулі з конструкцією, яка відображатиме світло від білого заднього аркуша до клітини.

Двосторонні комірки можуть бути виготовлені з різних технологій, від PERC до HJT. Двосторонні модулі мають великий потенціал стати життєво важливими для фотоелектричних електростанцій загального користування завдяки своїм високим потенційним виграшам.