Кошик
9 відгуків
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
+38 050 3358357

ТОП 10 виробників сонячних модулів виробили 49% модулів

Топ-10 виробників фотоелектричних модулів (PV), серед яких є сім китайських компаній, зайняли 49% сукупної частини на ринку фотовольтаїки в 2014 році в порівнянні з 48% в 2013 році, IHS Inc (NYSE: IHS). 24 квітня 2015 за докладом IHS Inc (NYSE:...

29.09.15

    ​Загальний обсяг поставок компаній за рік досяг 23,7 ГВт. Trina Solar Ltd (NYSE: TSL) піднялись на один пункт PV постачальників у рейтингу компаній. Злиття HANWHA SolarOne з Q cells надав компанії великий потенціал для росту. Дивіться таблицю нижче для більш докладної інформації:

 


 

Trina Solar  (Китай) є найбільшим у світі виробником сонячних панелей і лідером глобальної сонячної енергетики. Компанія заснована в 1997 році. Зареестрували більше 980 інновацій в сонячній енергетиці. Поставили більше  7,4ГВт сонячних панелей.


Yingli Solar (Китай) Більше 4 млн сонячних панелей Yingli (більше десяти гігават) були поставлені в більш ніж 50 країнах, у тому числі Німеччину, Іспанію, Італію, Грецію, Францію, Південну Корею, Китай, Японію, Бразилію, Австралію, Південну Африку, Мексику і Сполучені Штати. Виробничі потужності компанії 2,45ГВт в рік.

 

Canadian Solar (Китай)  є одним з провідних виробників сонячних батарей у світі, забезпечуючи високу якість сонячних батарей, сонячних модулів, сонячних енергетичних систем і  off grid прикладних рішень сонячної енергії. З виробничими потужностями в Канаді та Китаї, Canadian Solar має загальну виробничу потужність  3,0 ГВт. В останні 13 років, канадський Сонячна тісно співпрацює з більш ніж 1000 клієнтів у більш ніж 90 країнах, забезпечуючи більш 7 ГВт сонячних модулів.

 

 

Hanwa Solar (Китай) є інтегрованим виробником сонячних панелей, розташованиий в Qidong, Китай. Її продукція включає в себе фотоелементи і панелі, кремнієві злитки  і пластини. Linyang Electronics створює в 2004 році Solarfun Power Holding. У 2008 році, Solarfun придбає виробника кремнієвих злитків Jiangsu Yungguang Solar. В 2010 році викуповують 49% акцій компанії Hanwha Chemical, дочірнє підприємство Hanwha Group. Отже, компанія була перейменована в HANWHA SolarOne. До кінця 2013 року, Hanwha SolarOne був щорічний виробничий модуль потужністю 1,5 ГВт, виготовлення клітин 2.4 Ємність ГВт, і злиток / пластини виробничу потужність 1,2 ГВт.

 

 

 

Jinko Solar (Китай) є світовим лідером в сонячній індустрії з виробничих операцій у Цзянсі і Чжецзян провінцій в Китаї- Відділення продажів і маркетингу в Шанхаї та Пекіні, Китай; Мюнхен, Німеччина; Болонья, Італія; Цуг, Швейцарія; Сан ― Франциско, США; Квінсленд, Австралія; Онтаріо, Канада; Сінгапур; Токіо і Осака; Японія і Кейптаун, Південна Африка; Сантьяго, Чилі. Jinko Solar побудував вертикально інтегрований ланцюжок виробництва сонячної продукції, з річною потужністю 2,3 ГВт  для кремнієвих злитків і пластин, 1,8 ГВт сонячних елементів, та 2,8 ГВт сонячних модулів на 30 вересня 2014. 

 

 

JA SOLAR (Китай)є провідним виробником високоефективних сонячних  продуктів, які перетворять сонячне світло в електрику для житлових, комерційних та комунальних підприємств енергетики у світі. JA Solar заснована 18 травня 2005 року, а до 2010 року, JA Solar вже міцно утвердилися, як світовий лідер в галузі виробництва і поставок сонячних батарей. Компанія поставила 1.97GW протягом 2013 року, збільшивши на 15% в порівнянні з 1,78 ГВт (2011). Виробничі потужності сонячних елементів JA Solar складають 2.5GW,  модулів 1.8 ГВт, і річний обсяг виробництва пластин  1,0 ГВт. З вибірково оптимізованої вертикальної інтеграційної моделі, виробничі потужності компанії охоплюють весь ланцюжок поставок фотоелектричних пластин в тому числі, елементів, модулів і комплексних послуг з розробки проекту системи PV.

 

 

SHARP Solar (Японія) є найбільшим виробником сонячних панелей в Японії. Sharp мають більш ніж 50 офісів по всьому світу та представництва у всіхі великих країнах, як США, Канада, Індія, Китай, Німеччина і багато інших. Sharp створена в 1959 році як невелика компанія електроніки. Sharp відвантажили понад 6,5 ГВт сонячних панелей в усьому світі.


 

ReneSola (Китай) 
Починаючи з 2005 року, ReneSola поставила 7GW сонячних модулів по всьому світу, забезпечуючи споживання для тисяч проектів і домашніх господарств. ReneSola в даний час має більше 1 ГВт потужності OEM в 14 країнах, 28 складів, офісів і 44 в глобальному масштабі, які пропонують місцеві продажу, склади, технічні та логістичні послуги. ReneSola є провідним міжнародним брендом і  постачальником продуктів зеленої енергетики, у тому числі сонячних панелей, світлодіодних ліхтарів, і системи зберігання енергії.

 

 

First Solar (США) американський виробник фотоелектричних тонкоплівкових модулів, або сонячних батарей, і постачальника комунальних підприємств PV електростанцій і допоміжних послуг, які включають фінанси, будівництво, технічне обслуговування і повного циклу утилізації панелей. First Solar використовує телуриду кадмію (CdTe) в якості напівпровідника для отримання CdTe-панелі, які успішно конкурують з традиційною технологією кристалічного кремнію. У 2009 році First Solar стала першою компанією, яка знизила вартість виробництва  сонячних батарей до $ 1 за ват, і підвищення ККД CdTe-панелі до 14 відсотків, а  у 2013 році до 59 центів за ват. First Solar поставляє 100 млн сонячних модулів по всьому світу, потужністью більше ніж 8 ГВт. Сьогодні перший виробник з виробничими потужностями більше 3ГВт енергії.

 

  KYOCERA Solar (Японія) провідний виробник високотехнологічної продукції з головним офісом в японському місті Кіото.  Компанія є провіднимвиробником інноваційних рішень сонячних електростанцій протягом 40 років у світі . Протягом цього часу, встановили стандарти для виготовлення сонячних батарей. Виробили більше 7млн модулів.​                                
Інші новини