Кошик
7 відгуків
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
+38 050 3358357

Французький стартап Plume Labs пропонує живу карту забруднення повітря

Французький стартап Plume Labs пропонує живу карту забруднення повітря разом з додатком, що попереджає про якість повітря в обраній локації і дає свої рекомендації.

08.01.16

Забруднення повітря не є єдиною причиною для щорічних переговорів зі зміни клімату, але це частина проблеми, і незалежно від того, наскільки чисто і екологічно ми живемо, скільки сонячних панелей встановлено у нас на даху, все ж ми не можемо уникнути наслідків забруднення повітря на місцевому чи регіональному рівні.
Забруднення повітря є одним з наймасовіших тихих вбивць нашого часу, і поки рішення для зменшення забруднення і зниження рівня СО2 принесуть свої результати, поки політики найвищого рівня погодяться прийняти ці рішення глобально, ми можемо тільки робити власний вибір щодо якості способу життя, ми можемо вжити заходів і зменшити кількість часу, проведеного на забрудненій території. Тут така карта якраз може допомогти. 

Plume Labs, французький стартап, запустив свою карту на заході COP21, і назвав проект «Дані щодо зміни клімату», додавши ще один інструмент, корисний як для активістів так і городян, що борються за чисте повітря, із загальним наміром «сделатьвоздух більш прозорим».

Карта об'єднує близько півмільйона точок даних, щодня збираючи інформацію від 11000 екологічних станцій по всьому світу, що дозволяє не тільки переглянути знімок рівнів забруднення повітря в певних місцях і в більш великих регіонах, а й оцінити рівень якості повітря між годинними інтервалами в 200 містах , використовуючи віртуальне моделювання.

За даними сайту компанії, ці моделі прогнозів можуть «передбачати далекі переміщення забруднювачів повітря» і допомогти скорегувати точність прогнозу в міських районах. Отримані дані можуть інформувати громадян про те який час дня найбільш корисно і повітря найбільш чистий через персоналізовані звіти.
«World Air Map» робить доступною передову технологію, допомагаючи демократизувати доступ до екологічної інформації. Наша програма робить невидимий феномен забруднення повітря видимим ― особливо в тих країнах, де немає доступу до такого роду моніторингу.

Даних на мапі вражаюче багато як для одного стартапу, але все ж мало, як для світового масштабу. Українських міст в переліку немає, та ми помандрували світом.        


Будемо сподівається, що молода компанія буде розвивати свій проект і незабаром ми зможемо спостерігати детальну карту якості повітря в будь-якому куточку нашої планети. Завантажити додаток можна для Android тут так і для iOS тут.

Другие новости