Кошик
6 отзыва
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR

АВР для запуску генератора для автононої системи живлення

Грунтуючись на накопиченому досвіді реалізації систем безперебійного електропостачання, наша компанія представляє готове рішення для створення сучасних низьковольтних систем автоматичного вводу резерву (АВР)

03.04.16

Бензинові або дизельні генератори з автоматичним запуском використовуються для резервування при відключенні основного джерела живлення (мережі), або в автономних системах живлення де є інші джерела живлення – сонячні та вітрогенераторні системи з буферними акумуляторними батареями.

При цьому виникає кілька проблем.

В системах з основним мереженим живленням генератор не контролює якість напруги (просідання або перебільшення) і стрибки (переривання та відновлення напруги по кілька разів за короткий період).

В автономних системах живлення виникає проблема з аварійним відключення інвертора при розряді батареї, а також з коректним підключення генератора до інвертора з урахуванням необхідності заряджання акумуляторних батарей (АКБ) від інвертора при роботі від генератора.


Об‘єднання компаній, яке працює в галузі альтернативної енергетики і займається постачанням, розробкою, проектуванням та монтажем систем, пропонує для автономних систем живлення з резервним генератором систему автоматичного введення резерву (АВР), яка вирішує вказані вище проблеми.

На даний час також тестується система АВР для комплексної системи, що включає загальну мережу живлення та альтернативні джерела з встановленням пріоритетів та заданого часу резервування для критичного обладнання.

АВР з резервним генератором поставляється в металевій монтажній шафі з вмонтованим у дверці контролером з індикатором та органами управління та з контактними силовими групами безпосередньо у самій шафі.


Можливості системи АВР з резервним генератором:

·         Відстеження стану заряду АКБ, запуск генератора і підключення його до навантаження при заданому параметрі;

·         Зупинка дизель генератора при заданому значенні напруги на АКБ та перемикання навантаження на мережу;

·         Необхідні часові затримки між переключеннями;

·         Встановлення мінімального часу роботи генератора для запобіганню „шарпанню” генератора;

·         Можливість настроювання параметрів;

·         Простий інтерфейс українською мовою;

·         Індикація параметрів, режимів роботи;

·         Живлення контролера від акумуляторної батареї. Струм споживання 10 мА ... 30 мА;

·         Живлення реле силової контактної групи відбувається від відповідної мережі. Потужність споживання залежить від вибраних моделей для конкретного використання;

·         Комутація напруг 380В і 220В з частотою 50 Гц. Допустимий струм комутації та характер навантаження залежить від конкретного замовлення.

Можлива розробка  модифікацій функцій контролера за технічним завданням замовника..

Попередні новини