Кошик
8 відгуків
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
+38 050 3358357

Компанія JA Solar виграла тендер на 86МВт сонячну електростанцію в Південній Африці

Компанія JA Solar в ході другого раунду стала переможцем конкурсу на поставку високоефективних сонячних батарей для будівництва фотоелектространціі потужністю 86 мВт

06.05.16

Компанія JA Solar Holdings Co., Ltd. (Код Nasdaq: JASO) ( "JA Solar", або JA), один з найбільших в світі постачальників високопродуктивних продуктів на базі сонячної енергії, сьогодні повідомила про свою перемогу в тендері на право виступати в якості одноосібного постачальника обладнання для проекту Orange Solar Project, який передбачає будівництво "сонячної ферми" комунального масштабу потужністю 86 мВт. Початок будівельних робіт заплановано на 2017 рік.

Проект ORANGE є частиною так званого раунду 4.5 Програми закупівель продукції незалежних генеруючих компаній на базі поновлювальних джерел енергії ( "REIPPP"), поданої південноафриканським урядом в 2011 році. Спочатку планувалося, що програма REIPPP включатиме в себе п'ять конкурсних раундів, проте надалі була продовжена на два додаткових Рауна (4.5 і 4.5) з метою задоволення високого попиту на розвиток регіональної енергетичної бази в різних провінціях. Спільно з двома південноафриканськими партнерами - Solar Capital (Pty) Ltd. і Black Enterprise Empowerment ( "BEE"), - компанія JA Solar успішно перемогла в тендері на одноосібні поставки сонячних модулів для проекту Orange. Будівництво "сонячної ферми" буде розпочато в 2017 році з використанням високопродуктивних полікристалічних кремнієвих модулів Р310W від JA Solar. Всі роботи планується завершити протягом одного року.

Компанія Solar Capital (Pty) Ltd. (www.solarcapital.co.za) з головним офісом в Кейптауні є одним з найуспішніших девелоперів сонячних електростанцій в Південній Африці. В рамках першого раунду REIPPP компанія виграла тендер на реалізацію проекту сонячної ферми 90 мВт, а в ході другого раунду стала переможцем конкурсу на будівництво фотоелектространціі потужністю 86 мВт. Г-н Паскаль Фелан (Paschal Phelan), глава правління Solar Capital, висловив надзвичайне задоволення від успішної перемоги в тендері на реалізацію чергового проекту 86 мВт в рамках цього раунду, і відзначив своє велике бажання продовжувати співпрацю з JA Solar в ході раундів 4.75 і 5 .

Г-н Цзянь Се (Jian Xie), президент JA Solar, так прокоментував результати тендеру: "Для нас велика честь стати переможцем конкурсу в цьому раунді, і ми пишаємося статусом ексклюзивного постачальника сонячних модулів для цього проекту потужністю 86 мВт. Це досягнення служить черговим наочним підтвердженням глобального визнання високої якості продукції JA і новою віхою на шляху нашої експансії на світових ринках. у міру подальшого розвитку африканських країн перед JA ще не раз відкриються подібні можливості. Оскільки наші високопродуктивні PV-модулі здатні в значній мірі знизити собівартість кожного вата електроенергії, компанія JA Solar є відмінним помічником для Південної Африки в питаннях подолання проблеми енергетичного дефіциту, що загострюється із зростанням нації ".

Інші новини