Кошик
9 відгуків
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
+38 050 3358357

В ізраїльському проекті використання сонячної енергії застосовуються модулі JA Solar

Компанія JA Solar Holdings Co., Ltd. (Код Nasdaq: JASO) , один з найбільших світових виробників високоефективних продуктів на основі сонячної енергії, сьогодні оголосила, що ізраїльський Кнесет використовував фотоелектричні модулі JA

21.05.16

В ізраїльському проекті використання сонячної енергії застосовуються модулі JA Solar

Компанія JA Solar Holdings Co., Ltd. (Код Nasdaq: JASO) ( «JA Solar» або «Компанія»), один з найбільших світових виробників високоефективних продуктів на основі сонячної енергії, сьогодні оголосила, що ізраїльський Кнесет використовував фотоелектричні модулі JA для реалізації свого проекту установки сонячних батарей на дах будівель.

За інформацією, оприлюдненою Кнесетом, в рамках офіційної церемонії запуску проекту 29 березня цього року на даху парламенту були встановлені сонячні модулі потужністю 450 кВт. Займаючи площу в 4 650 квадратних метрів, це найбільший проект акумулювання сонячної енергії з здійснених будь-якої національної асамблеєю в світі. 1 500 фотоелектричних панелей забезпечать близько 10 відсотків потреб будівлі в електроенергії. До кінця 2015 року цей проект, поряд з іншими заходами щодо економії енергоресурсів, дозволив Кнесету на третину скоротити споживання електроенергії.

Спікер Кнесету, Г-н Йоель Едельштейн (Yuli Edelstein), зазначив: «Те, що сталося у нас на очах, можна назвати справжньою революцією в енергозбереженні. Це не просто сонячні панелі. Це переворот в екологічній грамотності, яку ми пропагували протягом останніх двох років ».

З висоти пташиного польоту Кнесету сонячні панелі на даху і на сусідніх будівлях. 

Інформація узята з сайту тут

Інші новини