Кошик
9 відгуків
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
+38 050 3358357

Високоефективні сонячні батареї JA SOLAR JAP6 60 260W та 265W

Один з ТОП-5 найбільших світових виробників фотоелектричних панелей компанія JA Solar, оголосила про початок масового виробництва високоефективних сонячних панелей на новому підприємстві в Сінтал (Xingtai) (провінція Хебей, Китай).

10.06.16


Нова виробнича база, розташована в Зоні економічного розвитку міста Синтай, обладнана Полноавтоматіческая складальними лініями з використанням новітніх технологій виготовлення модулів і здатна щорічно виробляти продукцію загальною потужністю 1,5 ГВт. Підприємство може виробляти як 60-, так і 72-елементні модулі з використанням, в першу чергу, високоефективних елементів PERCIUM від JA Solar. (Сонячні батареї JA SOLAR JAP6 60 260W)

 


Всі автоматичні установки по пайку сонячних елементів, встановлені на даному виробництві, оснащені системами штучного інтелекту, здатними варіювати конфігурації пайки між чотирма і п'ятьма збірними шинами контактного малюнка елементів. Всі складальні лінії володіють достатньою гнучкістю для виробництва стандартних модулів або виготовлення виробів з подвійним склом і здатністю з легкістю перемикатися між двома цими типами модулів. 


Повністю автоматизовані складальні лінії для виробництва стандартних 60 і 72-елементних модулів значно підвищують продуктивність підприємства. Прогнозований річний обсяг виробництва на душу населення становить близько 2 мВт, що найвищим показником в галузі. Крім того, сам проект виробничої бази, що передбачає розміщення всіх функціональних секцій, включаючи складання модулів, тестування, зберігання готової продукції і сировини під одним дахом, забезпечує значну енергоефективність нового підприємства. 


Глава правління компанії JA Solar, пан Цзінь Баофан, зазначив: «Урочиста церемонія відкриття підприємства з автоматизованого виробництва фотомодулів в Сінтал дає ще один крок на шляху компанії до інтелектуального виробництва. Ми будемо концентрувати наші зусилля на R D в технології і підвищення продуктивності сонячних елементів для забезпечення потреб наших клієнтів в високоефективних продуктах і рішеннях

Джерело: JA Solar Holdings Co., Ltd. Пекін (BEIJING), 9 травня 2016 г. /PRNewswire/

Інші новини