Кошик
6 відгуків
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
В Україні виросло ще одне "Сонячне дерево"

В Україні виросло ще одне "Сонячне дерево"

У Львівській області встановлено перше сонячне дерево, інноваційна конструкція дозволяє заряджати гаджети, освітлює вулицю та роздає WiFi.

05.05.17

Тернропіль,  Івано-Франківськ, Луцьк, Миколаїв, Київ ... а тепер запрошую всіх в село Опорець,  Сколівського району, Львівської області. На минулих вихідних мав можливість попрацювати над ще одним арт-обєктом, який популяризує використання відновлювальних джерел енергії.

Сонячне дерево виконано за дизайн-проектом художньої майстерні "Гетьман" (http://www.getmanstudio.com/). Матеріали конструкції: дерево та метал. На дереві встановлено шість пятидесятиватних полікристалічних сонячних батарей, які вдень заряджають акумулятор. На дереві встановлено світлодіодні освітлювальні джерела, світла достатньо, щоб освітити й центральну дорогу.

Інвестором виступила компанія Атлас Глобал Енерджі, яка планує збудувати у Сколівському районі Львівської області вітрову електростанцію потужністю 20 МВт.

Село Опорець має давню легенду про його назву: «Коли татарське військо дійшло до села, то місцеві жителі почали перегороджувати річку буками та смереками. Так як татари не знали місцевості то пішли річку в брід,  але вода в річці піднялась і вони почали топитись. Далі татари не пішли і вернулись назад на північ. З цього часу річку називають Опорем, а село – Опорець»

В селі є стара церква збудована ще 1844 року Церква Здвиження, будівництво якої фінансувала компанія "Брати барони Гредлі". В 1873 році було прокладено залізницю Стрий-Мукачів, якою ми їхали вже вертаючись додому.
 

 

Автор. Андрій Гетьман, головний інженер компанії Unasolar 

Попередні новини