Кошик
8 відгуків
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
+38 050 3358357

В Австрії ціни на енергію сонця складають 80 дол за МВт

Ivor Frischknecht, CEO Австралійського агентства з поновлюваних джерел енергії (ARENA) повідомив, що ціни на сонячну і вітряну енергію в Австралії зараз нижче, ніж ціни на електроенергію, одержувану за допомогою традиційних джерел енергії.

31.05.17

Роздрібні ціни на електроенергію, що виробляється сонячними або вітряними електростанціями в Австралії, складають від $ 80 до $ 112 за МВт * год, інформує news.eizvestia.com. За словами Frischknecht, поточні та середньорічні ціни на електрику, що отримується з традиційних джерел, набагато вище цих показників. «Отже, ви стверджуєте, що сонячна та вітряна енергія дешевше, ніж вугільна і газова. Це вірно? »- уточнила Уотерс. «Так, це вірно», - цитує Frischknecht видання CleanTechnica. Оптові ціни на вітряну енергію в Австралії зараз складають приблизно $ 55 за МВт * год, а на сонячну - $ 70 за МВт * год. Вони продовжують швидко падати у міру будівництва нових вітряних і сонячних електростанцій.
У квітні цього року сукупна потужність усіх сонячних електростанцій Австралії склала 6 ГВт, а до 2020 року цей показник має подвоїтися. Відновлювана енергія стає дешевше традиційної і в інших країнах. Наприклад, в Індії за останні три місяці вартість сонячної енергії впала на 25%, і в деяких випадках вже обходиться дешевше, ніж вугільна. А в американському штаті Каліфорнія оптові ціни на сонячну енергію на кілька годин в березні цього року навіть стали негативними.
Інші новини