Корзина
9 отзывов
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ UNASOLAR
+380503358357
+380671180383менеджер Матвій
+380661180383менеджер Вікторія
Добавить отзыв
Корзина

Інвестиції в системи накопичення. Чи очикувати зростання попиту?

Інвестиції в системи накопичення. Чи очикувати зростання попиту?

Загалом у 2020 році на проекти з накопичення енергії було виділено 3,6 млрд. Доларів США, що відповідає цифрам на 2019 рік. Це відбулося внаслідок прискореного зростання в Америці, де минулого року відбулися «рекордні інвестиції» у зберігання енергії в розмірі 1,2 доларів США. мільярдів, хоча звіт виявив помітне уповільнення інвестицій у Європі, на Близькому Сході та в Африці, де фінансування становило 600 мільйонів доларів США.

Найбільша у світі система зберігання акумуляторів  нещодавно з'явилася в Каліфорнії, в  той час як проект SPIC Huanghe на новій енергетичній базі потужністю 200 МВт / 200 МВт / год у провінції Цинхай, Китай, також був завершений минулого року, що допомогло компенсувати уповільнення темпів зростання сектору зберігання енергії в минулому році. звіт. Однак варто зазначити, що на деяких ринках продовжували спостерігатися швидкі темпи зростання розміщення сховищ енергії. Китай розгорнув 533,3 МВт нових проектів електрохімічного зберігання енергії за перші дев'ять місяців 2020 року, що на 157% більше порівняно з попереднім роком.

Джон Мур, виконавчий директор BNEF, сказав, що, хоча COVID-19 стримує прогрес у деяких проектах, інвестиції у вітер та сонячну енергію залишаються значними, тоді як витрати на електромобілі перевищують очікування.

Мур заявив, що політичні амбіції "явно зростають, оскільки все більше країн і підприємств дотримуються цільових нульових цілей, а програми зелених стимулів починають відчувати свою присутність". Він додав, що трохи більше половини (54%) викидів 2016 року підпадають під певну форму нульового нуля, що "повинно стимулювати збільшення інвестицій у найближчі роки".