Корзина
9 отзывов
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ UNASOLAR
+380503358357
+380671180383менеджер Матвій
+380661180383менеджер Вікторія
Добавить отзыв
Корзина

Які країни інвестують у ВДЕ?

Які країни інвестують у ВДЕ?

Незважаючи на те, що такі ринки, як США та Китай, становили левову частку інвестицій у відновлювані джерела енергії, дані BNEF свідчать про те, що європейські країни, зокрема Німеччина, Великобританія, Франція, Нідерланди та Іспанія, зумовили більшу частину зростання фінансування енергетичних переходів минулого року. Інвестиції в європейські відновлювані джерела минулого року зросли на 67% порівняно з 2019 роком. Інвестиції у відновлювані джерела енергії також зросли на 52% у Європі, досягнувши 81,2 млрд. Доларів США, що є найвищим показником з 2012 року.

Ці цифри були опубліковані під час тижневих дискусій щодо розважливого формування енергетичної політики та інвестицій в рамках 11- ї  асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії , яка відзначила значну роль, яку почав відігравати приватний фінансовий сектор у впровадженні відновлюваних джерел енергії. Томас Анкер, посол у справах клімату та посланник прем'єр-міністра з питань клімату в Данії, заявив учасникам дискусій на віртуальному заході 19 січня, що, зокрема, пенсійні фонди стали "серйозними партнерами" для сектору відновлюваних джерел в інвестиціях в проекти. Данські пенсійні фонди збільшили зелені інвестиції на 56% протягом минулого року і склали близько 8 млрд. Доларів США, сказав він. Зараз компанія Better Energy у Данії та Польщі планує розробити близько 1 ГВт сонячних проектів після того, як група забезпечить обидва власний капітал та довгострокове фінансування проектів з датського фонду Industriens Pension  на початку грудня.

Однак Тарек Емтейра, директор з енергетики Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку, зазначив, що інвестори не зацікавлені в тому, що він називає "прикордонними ринками", які борються з енергетичним дефіцитом.

"Ми не бачимо достатньо інвестицій у країни, які потребують більшої інфраструктури", - сказав він, додавши, що приватні фінансові групи "повинні нарощувати більше потенціалу з місцевими фінансовими установами", щоб розвивати сектор відновлюваних джерел у країнах, що розвиваються, де енергетична інфраструктура вже є проблема. 

Альберт Чонг, керівник аналітичного відділу BNEF, заявив, що в минулому році як "енергетичний приплив" отримав вигоду від підприємств, що виробляють енергію з відновлюваних джерел енергії, але попереджав, що вони будуть залежати від постійного зростання інвестицій у міру падіння витрат.

"Такі технології, як електричне тепло, CCS та водень, залучають лише частину інвестицій, які їм знадобляться в 2020-х роках, щоб допомогти контролювати викиди", - сказав він. "Нам потрібно говорити про трильйони на рік, якщо ми хочемо досягти кліматичних цілей".