Корзина
9 отзывов
Розрахунок Вашої персональної сонячної електростанціїСЕС UNASOLAR
СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ UNASOLAR
+380503358357
+380671180383менеджер Матвій
+380661180383менеджер Вікторія
Добавить отзыв
Корзина

LONGi Group. Що там у лідерів галузі?

LONGi Group. Що там у лідерів галузі?

Будучи найбільшим виробником монокристалічних пластин і членом SMSL, LONGi Group очікує відправку модулів PV понад 20 ГВт до 2020 року. Сукупні плани розширення потужності модулів можуть досягти 50 ГВт в 2021 році, при цьому відвантаження становлять близько 45 ГВт. 

Однак ще в січні 2018 року LONGi оголосив про плани побудувати завод збірки модулів потужністю 5 ГВт в Чучжоу, а в квітні 2019 року оголосив про завод сонячних батарей потужністю 5 ГВт в Нінся. Обидва проекти були виконані за графіком і продовжують діяти. Перехід до січня 2021 року, і LONGi оголосили, що початкові кошти, виділені на будівництво цих об'єктів, були витрачені не повністю, як очікувалося, коли заводи знаходились на стадії планування. 

Компанія зазначила, що завод клітин Нінся мав невитрачені кошти на суму близько 127,7 млн ​​юанів (18,8 млн доларів США), а завод на заводі в Чучжоу - понад 176,8 млн юанів (27,3 млн доларів США). 

LONGi зазначив, що причина надлишку коштів від заводу з клітин Нінся була внаслідок "технологічного прогресу в галузі, закупівельна ціна текстурування, відпалу та інших процесів та обладнання для автоматизації значно нижча, ніж у момент створення проекту, що значно зменшує кількість введеного обладнання ".

Компанія додала, що "істотне збільшення ефективності виробництва обладнання" призвело до зменшення кількості деякого обладнання порівняно з початковою оцінкою етапу планування.

Це також стосувалося збірного заводу в Чучжоу, де компанія зазначила, що ціна закупівлі нанизувальних машин, автоматизованих зварювальних апаратів на шинах, ламінаторів та іншого обладнання була значно нижчою, ніж на момент створення проекту.

LONGi заявив, що використає кошти Нінсіа для будівництва нової електростанції на 3 ГВт на існуючій ділянці, а залишок у 2,6 млн. Доларів США забезпечить довгострокову ліквідність об'єкта. 

Однак кошти Чучжоу будуть використовуватися на постійне поповнення оборотних коштів на складальному заводі, а не на нові потужності. 

Ми маємо тут випадок зменшення капітальних витрат через аванси виробничого обладнання, пов’язані з масштабами операцій, що призводить до надлишку коштів, що використовуються для нарощування більшої потужності або забезпечення оборотних коштів, замість того, щоб розподіляти кошти в іншому місці або повертати кошти в якійсь формі інший. 

Буде цікаво побачити, чи не пощастить іншим виробникам фотоелектричних компаній, що здійснюють значне розширення потужності, як LONGi, що по-новому розкручує драйвери, що стоять за останньою хвилею розширення потужності. 

 

Американський центр випробувань відновлюваних джерел енергії (RETC) випустив свій "Звіт про індекс фотоелектричних модулів" (PVMI) за 2020 рік. Вигравши нагороду "Високі досягнення" у 2019 році, LONGi ще раз винесла нагороду за видатні показники після всебічної оцінки RETC глобальних фотоелектричних модулів. 

Результати діяльності LONGi за трьома показниками надійності, продуктивності та якості визначили її однією з трьох компаній, які отримали нагороду. Компанія також стала єдиним виробником модулів, який добре провів усі 8 індивідуальних випробувань, підкресливши високу надійність та відмінні характеристики своїх монокристалічних модулів.

PVMI забезпечує огляд високого рівня відповідних випробувань, проведених RETC, в межах показників надійності, продуктивності та якості, а потім вибірку даних випробувань для визнання високих показників та демонстрації високих досягнень у виробництві. 

Для характеристики надійності у звіті представлені дані розподілу продуктивності на основі серії тестів, включаючи DH2000, HF30, TC600, DML, UV та PID196h. Для категорії продуктивності представлені дані, що характеризують ефективність перетворення модулів, рейтингові умови тестування PVUSA (PTC) *, моделювання Pvsyst (файл PAN) та LID. Що стосується показників якості, перелічено результати кваліфікаційних протоколів Thresher Test, що перевищують мінімальні вимоги. 

* Умови випробування PVUSA (PTC): Підвищена температура клітини 45 ° C, температура навколишнього середовища 22 ° C і швидкість вітру 1 метр в секунду

* Рейтинг PTC залежить від температурного коефіцієнта потужності модуля, його номінальної робочої температури комірки (NOCT) та площі діафрагми.