11 відгуків
+380 (97) 971-92-94
+380 (67) 418-01-00
+380 (67) 105-74-15
+380 (66) 324-20-05
СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ UNASOLAR

Якісна і надійна система зберігання енергії від німецького виробника. Гібридний інвертор від KACO new energy 10 кВт, з фазі

Якісна і надійна система зберігання енергії від німецького виробника. Гібридний інвертор від KACO new energy 10 кВт, з фазі
Наша система зберігання енергії показує переконливі результати завдяки ефективності, безпеці та наданню корисних додатків. Маттіас Ешбах, керуючий директор StromTiger GmbH, та Пітер Вінтер, ключовий менеджер з питань управління енергетичними проектами компані KACO new energy в статті прокоментували аспекти практичного використання гібридних систем.
Приватні домогосподарства були рушіями першої великої "хвилі зберігання" в Німеччині; у 2019 році промислові та комерційні сховища послідували за цим, а ринок зберігання зріс ще на 10%. Тепер вже слід зробити наступний крок: розширити електрифікацію до мобільності та тепла - добре відомий секторний зв'язок.
У ході цього оператори менших заводів - як житлових, так і комерційних - потребують не лише певної кількості електроенергії, а й швидкого доступу до віщих потужностей. Правильна установка для гібридної синьої планети 10.0 TL3 від нової енергії KACO: Гібридний інвертор разом із високовольтним акумулятори від BYD добре показали результати інспекції енергозберігання 2020 року Берлінського університету прикладних наук (HTW Berlin).
Ми використовуємо це як можливість поговорити з Маттіасом Ешбахом, керуючим директором StromTiger GmbH: Чому він рекомендує своїм акумуляторам системи акумуляції енергії з компактним гібридним інвертором? Пітер Вінтер, ключовий менеджер по роботі з новими енергетичними компаніями KACO, дає розуміння міркувань на етапі розробки.
Пане Ешбах, ваш StromTiger GmbH регулярно встановлює системи зберігання енергії для житлових будинків. Який у вас досвід роботи з гібридом blueplanet 10.0 TL3?
Маттіас Ешбах: Мені важливо запропонувати своїм клієнтам гнучкість та безпеку в майбутньому. Blueplanet ранньостиглий, тривалість 10.0 TL3 пропонує рішення для декількох орієнтацій модулів у межах однієї установки PV, регулювання довжини струн та різних розмірів зберігання. Як гібридний інвертор, пристрій від нової енергії KACO також дуже добре працює в чистому ПВ-установці. Розширення на систему зберігання енергії може бути завершено на іншому кроці без проблем. Все можливо!
Як виглядає установка на місці?
Маттіас Ешбах: Окремі компоненти - інвертор, вимикач живлення та акумулятор - є компактними і можуть бути встановлені майже в будь-якому місці будинку. На інверторі є тільки штепсельні з'єднання єднання, і для зв'язку використовується звичайний локальний кабель. Отже, встановлення та введення в експлуатацію є нескладним. Прокладка кабельних каналів - це, мабуть, найбільш трудомістка частина всього. Найкраще, якщо речі дійсно затягуються, компоненти можна розміщувати на відстані до 20 метрів. Це означає, що система зберігання дійсно вписується в кожен будинок.
Пітер Вінтер: Коли ми розробляли ранньостиглий, тривалість блакитної планети 10.0 TL3, ми багато роздумували над тим, де він буде використовуватися. Порівняння HTW Berlin показує, що це єдиний перетворювач із власним вимірювальним та комутаційним блоком, який можна розмістити безпосередньо біля будинку. Потім лінія живлення просто прокладається через цей так званий синій перемикач blueplanet. Він не більший за коробку для взуття і тому може бути встановлений дуже економно. Крім того, є особливість, яку високо оцінюють наші клієнти: Мовчання. Суто пасивне охолодження інвертора дозволяє уникнути використання вентилятора. Це означає відсутність технічного обслуговування та шуму.
Поширеним є бажання незалежності. Чи можливо жити енергією самодостатньо за допомогою гібридної акумуляторної системи Blueplanet?
Пітер Вінтер: Найбільшим світовим ринком житлових сховищ є Німеччина. Тут самодостатність має дві сторони. З одного боку, клієнти хочуть отримати якомога менше електроенергії з загальнодоступних мереж; з іншого боку, надлишок повинен надходити в загальнодоступну мережу, за яку вони отримують винагороду. Наслідок - зберегти якомога більше енергії в системі. Ми досягаємо цього за допомогою трьох заходів: Висока ефективність перетворення, повний 10 кіловат потужності та найкраща швидкість управління всього 0,3 секунди.
Маттіас Ешбах: Для наших клієнтів це означає, що більшості домогосподарств влітку потрібно лише один-два кВт · год електроенергії поза межами їх системи, що означає, що вони справді енергозабезпечуються. Щоб надати клієнтам зображення, я завжди вказую на лічильник електроенергії під час зустрічі на місці і кажу: "Ми зупинимо це!"
Але що станеться, якщо суспільне електропостачання вийде з ладу?
Пітер Вінтер: Тоді ми повністю готові. Інвертор призначений для реальних програм без мереж. У разі відключення електроенергії внутрішня електромережа відокремлюється від загальнодоступної та встановлюється острівна мережа. Для цього ми також пропонуємо трифазний струм потужністю 10 кіловат. Крім того, можливість чорного пуску та заряджання сонячної батареї - важливі функції, які є стандартними для нас. Програмне забезпечення, необхідне для цього, буде доступне для наших клієнтів до кінця цього кварталу. Пілотні заплави успішно працюють в острівному режимі вже більше року.
Як це стосується більших рослин?
Маттіас Ешбах: Що мені подобається в рішенні KACO, це те, що він пропонує переваги з'єднання єднання постійного струму, але він також звертається до високопродуктивних установок завдяки власному вимикачу живлення. Це особливо цікавить комерційний сектор. Я можу збалансувати всіх споживачів з повною потужністю системи зберігання даних, не потребуючи значних змін в установці. Зовнішні датчики струму можуть вимірювати до 100 ампер.
Пітер Вінтер: Правильно, більшість установок не потребують встановлення окремої системи аварійного розподілу електроенергії. Рейтинг HTW Berlin також показує, що ми є однією з лише двох систем, пов'язаних з постійним струмом, де можлива зарядка акумулятора змінного струму. Це хороша новина для наших системних інтеграторів, таких як Fenecon, який, таким чином, також зможе розробити рішення для клієнтів, у яких тарифна зона застосовується в часі "обліку та виставлення рахунків". Ми також демонструємо свою прихильність до гнучких та відкритих рішень шляхом участі в Асоціації OpenEMS.
Які батареї можна підключити до гібрида блакитної планети?
Маттіас Ешбах: Досі ми використовували два різних акумулятори з інвертором. Окрім акумуляторів Domus від Energy Depot, багато наших клієнтів батареї просять у BYD. Тут мені важливо, що використовуються тільки високовольтні акумулятори. Вони просто приносять найкращу ефективність, як показує порівняння HTW Berlin.
Пітер Вінтер: Ми цілком свідомо вирішили орієнтувати нашу систему на високовольтні акумулятори, бажано з літієво-фосфатними елементами. Більш висока напуга дозволяє досягти максимальної ефективності та малих перерізів кабелю. Камери надзвичайно міцні та мають тривалий термін служби; це також відображено в гарантійних умовах виробників. Крім того, фосфат заліза замінює кобальт, який використовується в інших застосуваннях для зберігання. Це означає, що ми можемо обійтися сировиною, яку часто отримують за дуже сумнівних обставин. Крім того, ці батареї працюють з високою ефективністю в широкому діапазоні температур. Для того, щоб запропонувати нашим клієнтам хороший вибір сумісних батарей, ми надаємо виробникам акумуляторів наш протокол зв'язку на вимогу.
Слово "температура" приводити нас до дуже важливого аспекту для систем, що використовуються у будинках - безпеки.
Маттіас Ешбах: Дійсно, мене часто про це питають. Тоді я можу посилатися на більш високу термостійкість літієво-фосфатної батареї. Критична температура тут настільки висока, що навряд чи на клітини вплинуть термічні втечі. Батареї суттєво безпечні, сертифіковані та мають власну систему управління акумулятори, яка постійно контролює численні параметри, включаючи температуру. Ранньостиглий, тривалість Blueplanet 10.0 TL3 навіть йде на крок далі: він також постійно контролює напругу акумулятора. Якщо є якісь розбіжності, він негайно відключає акумулятор. Краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати!
Чи є якісь рекомендації щодо розмірності системи?
Пітер Вінтер: HTW Berlin підтверджує, що наш інвертор має один з найкращих показників ефективності за всіх умов експлуатації. Це стосується також часткового діапазону навантаження - як на стороні ПВ, так і на батареї. У цьому відношенні система ПВ може бути ним гнучко. Завдяки двом трекерам MPP без проблем можливе також узгодження схід-захід. Що стосується акумулятора, то ви повинні знаті споживання домогосподарств і думати про великих споживачів, таких як електромобілі або теплові насоси. Обидва компоненти включені в перевірку накопичення енергії. Дуже гарний орієнтир для дизайну надає калькулятор незалежності HTW Berlin. Там ви можете визначити для себе оптимальну конструкцію системи.
Маттіас Ешбах:... а потім скористайтеся розмовою зі своїм інсталятором для отримання експертних порад!
Чому ви не дасте нам уявлення про ті, як продовжуватиметься тема зберігання енергії на новій енергії KACO.
Пітер Вінтер: Перш за все, ми прагнемо отримати всі необхідні сертифікати на підключення до сітки гібридної синьої планети 10.0 TL3 в Австрії, ймовірно, до середини року. Там ми отримуємо багато інтересів у наших сусідів. А згодом я можу з нетерпінням чекати подальших нових продуктів у сегменті зберігання. Попереду ще багато!
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner